روش‌های پرداخت

پرداخت در مبیت به دو شکل اینترنتی و پرداخت در محل (برای همشهریان کرمانی) انجام می‌شود. برای در اولویت قرار گرفتن پردازشِ سفارش و کوتاه کردن مدت زمان دریافت، پرداخت آنلاین را به شما توصیه می‌کنیم.

پرداخت آنلاین

شما کاربران مبیت می‌توانید هنگام ثبت سفارش، با انتخاب گزینه پرداخت اینترنتی، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنید. در نظر داشته باشید که استفاده از اعتبار و سکه‌های موجود در اکانت مبیت فقط در حالت پرداخت آنلاین و قبل از ورود به درگاه بانکی امکان‌پذیر است. کافی‌ست روی گزینه‌های اعتبار یا امتیاز (سکه‌ها) کلیک کنید تا هزینه محاسبه شده، تغییر کند و اعتبار از حسابتان کسر شود.

پس از وارد شدن به درگاه بانکی و پرداخت موفق، سفارش شما ثبت می‌شود و پیامکی به منزله ثبت قطعی و موفق سفارش، برای شما ارسال خواهد شد. پس از آن بدون نیاز به اطلاع‌رسانی درباره پرداخت، سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده‌سازی و ارسال می‏‌شود. 

اطلاعاتی که برای پرداخت اینترنتی از هر کارت بانکی عضو شتاب به آن نیاز دارید:

۱. شماره ۱۶ رقمی کارت (شماره روی کارت عابر بانک)

۲. رمز خرید اینترنتی (این رمز را باید قبل از خرید از طریق خودپرداز عابر بانک کارت مورد نظر فعال کرده باشید)

۳. کد CVV2 (یک کد ۳ یا ۴ رقمی که روی کارت بانکی درج شده است)

۴. تاریخ انقضا (تاریخی که روی کارت عابر بانک شما درج شده است)

پرداخت در محل

اگر ساکن شهر کرمان و تهران هستید و آدرس شما تحت پوشش فروشگاه باشد، می‌توانید وجه سفارش خود را هنگام تحویل در محل، پرداخت کنید. تمامی همکارهای کالارسان ما، به دستگاه‌های کارت‌خوان مجهز هستند و می‌توانید با خیال راحت از کلیه کارت‌های بانکی، پرداخت خود را درب منزل انجام دهید. (متاسفانه دریافت پول نقد، با قوانین و مقررات مبیت مغایرت دارد و از دریافت آن معذوریم.)

البته فراموش نکنید که با انتخاب این روش نمی‌توانید از اعتبار و سکه‌های خود برای کاهش هزینه پرداختی استفاده کنید