مقررات فروشگاه اینترنتی آسیا دندان

ما در آسیا دندان موظف به رعایت قوانین زیر هستیم؛

کالایی مطابق با مشخصات فنی، گارانتی و رنگ درج شده در سایت که شما آن را انتخاب کرده و سفارش داده‌اید، برای شما ارسال خواهیم کرد.
با توجه به نوسانات بازار و تغییر لحظه‌ای قیمت‌ها، پس از تایید سفارش از سوی فروشگاه آسیا دندان، به هیچ وجه تغییر قیمت محصول (کاهش یا افزایش) در فاکتور اعمال نخواهد شد.
بنا به درخواست مشتری، اجناس به صورت “آكبند و بدون تست” یا “باز و تست شده” ارسال خواهند شد.
قیمت تمامی كالاها در سایت مشخص است و ارزش کالا یا کالاهای سفارش داده شده، طبق فهرست قیمت سایت محاسبه می‌شوند که شامل عوارض فروش و مالیات‌ها خواهد بود و هیچ هزینه‌ای به جز هزینه حمل (در مواقعی که آسیا دندان ارسال رایگان ندارد) به آن اضافه نخواهد شد.
تایید و پردازش سفارشات در روزهای کاری انجام می‌شود و پردازش سفارش‌ها در تعطیلات رسمی امکان‌پذیر نیست.
فروشگاه آسیا دندان  به عنوان فروشنده متعهد است با رعایت سیاست‌های معین ارسال کالا، سفارش را در مکان تعیین شده در سایت، تحویل دهد. (در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.)
اگر کالایی دارای اشکال فنی باشد و تحت شرایط ضمانت هفت روزه آسیا دندان قرار گرفته باشد، پس از برگشت آن به فروشگاه آسیا دندان ، مورد بررسی قرار می‌گیرد و در صورت تایید اشکال فنی توسط کارشناسان خبره و مجرب آسیا دندان ، کالای جایگزین برای خریدار ارسال یا وجه آن ظرف یک روز کاری به حساب ایشان عودت داده می‌شود.
در صورتی كه به دلیل هرگونه كار نرم‌افزاری یا تغییر شرایط محصول، نقصی برای كالای خریداری شده به وجود آید، فروشگاه اینترنتی آسیا دندان  از پس گرفتن آن كالا معذور است.


گاهی به دلایل خارج از اراده و کنترلِ فروشگاه آسیا دندان ، مانند عدم توانایی تحویل کالا در موعد مقرر، عدم توانایی ارسال توسط تامین‌کننده، عدم توانایی تامین کالا توسط تامین‌کننده یا درج قیمت اشتباه توسط ایشان، سفارش رد می‌شود و اگر پرداخت توسط خریدار انجام شده باشد، وجه پرداختی به ایشان برگشت داده می‌شود. اگر پرداخت در محل انتخاب شده باشد، تنها سفارش توسط سایت رد می شود.

شرایط و وظایفی که خریدار محترم موظف به رعایت است:

همراه و خریدار گرامی مبیت، عکس محصول قرار داده شده در سایت، صرفا جهت آشنایی شما با نوع محصول است و با کالای ارسال شده برای شما قطعا متفاوت خواهد بود؛ بنابراین توضیحات محصول را با دقت بیشتری مطالعه کنید.
شرکت‌های سازنده ممکن است یک مدل کالا را با مشخصه‌های مختلفی مانند تفاوت در مشخصات نرم‌افزاری، سخت‌افزاری یا محتویات جعبه کالا، در بازار عرضه کنند. چنانچه آن مشخصه در صفحه مشخصات کالا در وبسایت مبیت قید نشده، لازم است خریدار گرامی در زمان سفارش و اضافه کردن آن کالا به سبد خرید، سوال خود را در مورد مشخصاتی که در نظر دارد، مطرح کند تا توسط واحد پشتیبانی مبیت کنترل شود و خریدار پس از دریافت پاسخ اقدام به پرداخت و خرید کالا نماید.
اگر پس از ثبت سفارش و قبل از مرحله ارسال کالا توسط فروشگاه مبیت، تصمیم به تغییر آدرسِ تعیین شده در سایت و محل تحویل کالا داشتید، فقط در صورت تماس با پشتیبانی این امکان وجود خواهد داشت و از طریق سایت این امکان پیش‌بینی نشده است.
پس از مرحله ارسال کالا، به هیچ وجه امکان تغییر روش ارسال و آدرس حمل وجود نخواهد داشت و در صورت عدم حضور سفارش‌دهنده محترم در مکان تعیین شده، هزینه‌های مربوط به ارسال مجدد به عهده ایشان خواهد بود و باید به فروشگاه پرداخت شود.
خریدار متعهد است که در صورت انتخاب پرداخت نقدی، مبلغ سفارش را هنگام تحویل کالا از طریق دستگاه کارتخوان که توسط همکار کالارسان مبیت ارائه شده، بپردازد. در صورت عدم پرداخت وجه، فروشگاه مبیت حق دارد از تحویل کالا خودداری و سفارش را فسخ نماید.
تمامی کالاهای گران قیمت از قبیل موبایل، تبلت و لپتاپ بیمه‌ی حمل دارند. مسئولیت سلامت فیزیکی تمامی كالاها هنگام ارسال، بر عهده شركت‌های حمل و ‌نقل یا بیمه‌كننده شركت حمل و ‌نقل است. مبیت نیز پیگیر درخواست‌های مشتری از شرکت حمل‌کننده خواهد بود.
هنگام دریافت سفارش خریدار موظف به کنترل بسته‌بندی سفارش است تا در صورت ایجاد نقص در بسته یا محتوای آن در اثر حمل یا هر نوع مغایرت، آن را در حضور همکار کالارسان یا مامور شرکت حمل و نقل به صورت رسمی صورت جلسه کرده و از دریافت کالا خودداری نماید. مراتب حداکثر باید ظرف ۲۴ ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود تا مبیت بتواند پیگیری‌های لازم را انجام دهد. در صورت تاخیر در اعلام مشکل ظاهری، متاسفانه مبیت مسئولیتی در قبال آن نمی‌پذیرد.
به اطلاع خریداران محترم میرساند حمل کالاهای فروشگاه اینترنتی مبیت توسط شرکتهای پست ،تیپاکس و پیک انجام میشود.ازمشتریان گرامی خواهشمنداست حتما درزمان تحویل کالا درحضور نمایندگان شرکتهای نامبرده بسته ارسالی باز شود و ازکنترل تعداد و مدل و انطباق بافاکتور خرید،رسید تحویل امضا شود.
بدیهی است موارد اعتراضی در زمان حضور نماینده حمل قابل پیگیری است و پس از تحویل کالا و دریافت مسئولیت به عهده مشتری گرامی است و فروشگاه مبیت مسئول نمیباشد
در صورتی كه كالای خریداری شده دچار نقص فنی باشد و توسط افرادی غیر از كارشناسان مبیت بررسی یا تعمیر شود، فروشگاه مبیت، مسئولیت آن را بر عهده نخواهد گرفت.
در صورت انصراف از خرید در شرایطی که کالا کاملا پلمپ باشد و مورد استفاده قرار نگرفته باشد خریدار می‌تواند آن را تا یک روز کاری پس از دریافت کالا به آدرس مبیت عودت بدهد و وجه آن را پس از کسر هزینه ارسال دریافت نماید.
در صورت وجود اشکال یا انصراف از خرید، خریدار موظف است برای عودت، کالا را همراه با همه لوازم به درستی بسته‌بندی کند و با بیمه حمل به آدرس فروشگاه مبیت ارسال نماید. در صورت بسته‌بندی نامناسب، بیمه نبودن کالا و آسیب رسیدن به آن در حین حمل، مسئولیت آن بر عهده خریدار است.
امکان عودت وجه تنها به حسابی که از آن حساب کالا خریداری شده، وجود دارد و مبیت از واریز وجه به حساب شخص دیگر یا شماره حساب دیگر معذور است.
تایید و پرداخت فاكتور توسط شما به منزله تایید تمامی موارد در بخش مقررات سایت مُبیت می‌باشد